O mnie

Marcelina Myrcik-Wachowska
Projektant graficzny, plastyk

O MAŁEJ SZTUCE 
Mała sztuka zajmuje się przede wszystkim projektowaniem graficznym czyli wszystkim tym co przy pomocy komputera można stworzyć w ramach promocji marki i firmy.
Pomogę Ci stworzyć profesjonalne i spójne graficznie materiały reklamowe zarówno te przeznaczone do druku jak i na potrzeby internetu. Dobrze zaprojektowana reklama wzmocni pozytywnie wizerunek firmy w oczach Twoich potencjalnych klientów.

„Mała sztuka”, którą tworzę jest estetyczna, czytelna, nowoczesna i spełniająca swoją informacyjną i użyteczną funkcję.
Jeżeli pojawia się taka sposobność, staram się w projekty wpleść tzw. żywą kreskę, czyli sięgam po ołówek czy tablet graficzny aby połączyć grafikę komputerową z plastycznymi elementami tworząc bardziej spersonalizowane i kreatywne projekty.

MAŁA SZTUKA-skąd pomysł?
Doświadczenie w projektowaniu i przygotowaniu do druku dała mi praca w drukarniach, a artystyczne kierunki, które wybierałam pozwoliły rozwijać manualne zainteresowania. Z połączenia tych doświadczeń powstała Mała sztuka.

MAŁA SZTUKA po godzinach
Po godzinach jestem przede wszystkim mamą dwóch urwisów i żoną jednego męża ;)…też urwisa 🙂
Z zamiłowania jestem górołazem i wielbicielką dalekich i bliskich podróży.
Miałam możliwość podziwiać skaliste fiordy Wysp Owczych, podróżować radzieckim Uralem przez tundrę Uralu Subpolarnego, zakosztować słodkiej herbaty w obozie nomadów na Saharze czy wejść na Ararat, czyli świętą górę Ormian (5137 m n.p.m.). Każda taka podróż rozwija wyobraźnię i otwiera nowe horyzonty.

Zapraszam do współpracy.

Napisz do mnie lub zadzwoń!
mail: marcelina.malasztuka@gmail.com
tel. 668 909 694